Blog

O Rezidenci

O projektu

Rezidence Velké Popovice

Čtyři rodinné domy, dostatečně prostorné pro život několikačlenné rodiny, to je nový výjimečný projekt vznikající nedaleko Prahy v obci Velké Popovice. Bydlení v přírodě, ale přitom na dosah města, je v dnešní době vyhledávaným parametrem pro spokojený život.

Domy disponují velkorysým prostorem okolo 300 metrů čtverečních (dva větší jsou dokonce podsklepené a mají velikost 350 metrů), garáží pro dvě vozidla, třemi koupelnami, variabilním využitím, ale hlavně jednoduchým nadčasovým designem. Kvalitu života zajistí prostorná zahrada nad 1 000  m2 pozemku, velká okna prosvěcující interiér i terasa jako stvořená pro relaxaci.

Tvoříme pro Vás domov, ve kterém bychom sami rádi žili, proto na standardech nešetříme a vše zhotovujeme ve vysokých standardech a nízké energetické náročnosti, konkrétně energetická náročnost A, tedy mimořádně úsporná díky energii ze solárních panelů.

O lokalitě

Obec velké Popovice

Obec Velké Popovice (https://www.velkepopovice.cz/) leží v okrese Praha-východ, necelých 18 km od Prahy. Obrovskou výhodou obce je její blízkost dálnice D1, na kterou se napojíte po pouhých třech kilometrech jízdy autem.

V obci se nachází známý Velkopopovický pivovar, mateřská školka i škola, ordinace praktického i dětského lékaře, několik obchodů a restaurací, čerpací stanice, pošta nebo lékárna, jednoduše vše, co potřebujete ke spokojenému životu.

Veřejnou dopravu zajišťuje autobusová linka končící na metru C Opatov, nebo jedoucí do nedalekých Strančic, kde navazuje na vlakový spoj směřující na Hlavní nádraží v Praze.

Cesta do Prahy Vám zabere okolo 20 minut autem nebo 45 minut autobusem.

Jedná se o Ladův pohádkový kraj rozkládající se mezi Prahou a řekou Sázavou, který nabízí mnoho možností pro výlety nebo pro vyjížďky na kole.

Milovníci sportu ale nemusí chodit daleko, v obci se nachází zimní stadion i fotbalové hřiště.

Kontaktujte nás a přijďte se sami přesvědčit.

Váš dotaz

Máte otázky ohledně koupě vily ? Neváhejte nás kontaktovat

Request A Visit

Book a meetup or send us emails to request for service consultation.